Konsultacje

blondynka w maroku blog

Potrzebujesz konsultacji?

Darmowe treści z bloga i konta na Instagramie to za mało? Potrzebujesz szybszej drogi niż samodzielne szukanie informacji? Mogę Ci w tym pomóc. Umów się ze mną na konsultację i zapłać wirtualną kawą.

Dlaczego nie za darmo?

Przywykliśmy, że w Internecie wszystko jest za darmo. Ale za wartościowymi treściami stoi człowiek, który je tworzy kosztem swojego wolnego czasu.

Płatne konsultacje to win win dla Ciebie i dla mnie.

Po kolejnych godzinach spędzonych na odpowiedziach na szczegółowe pytania i narastającej frustracji, bo pytających jest wielu a ja jedna, wpadłam na pomysł płatnych konsultacji. Ty dostajesz informacje podane na tacy, ja dostaję wynagrodzenie za poświęcony czas i dzielenie się zdobytą wiedzą. Uważam, że to uczciwe i korzystne dla obu stron. I myślę, że zgodzi się ze mną każdy, kto kiedykolwiek pracował za darmo.

Myślisz inaczej? Konsultacje nie są na przymus, wyłącznie dla tych, którzy chcą.

Forma konsultacji

Forma konsultacji może być dowolna, wygodna dla Ciebie. Wiadomości na Insta, e-mail, wiadomości głosowe albo połączenie video.

Cena konsultacji

Cenę konsultacji ustalam indywidualnie, zależnie od natury Twojego problemu i czasu, który muszę poświęcić, aby przekazać Ci odpowiedzi. Przy 2-3 krótkich pytaniach turystycznych jest to koszt kawy w kawiarni.

Jak mnie znaleźć?

Jeśli potrzebujesz, abym ułatwiła Ci życie i chcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, napisz na ola@blondynkawmaroku.pl lub wyślij wiadomość prywatną na Instagramie @blondynkamiedzykulturami

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
error: Nie kopiuj mojej pracy, dziękuję.